Search
  • Styret

Invitasjon til årsmøte og årsmiddag 12. mars

Updated: Mar 3

Foreningen Gamle Fredrikstad avholder sitt årsmøte torsdag 12. mars 2020 kl. 1800. Etter årsmøteforhandlingene inviteres foreningens medlemmer til tradisjonell årsmiddag i Dunkejongaarden omkring kl. 1900. Årsmøtet er åpent for alle medlemmer, men middagen krever påmelding innen 5. mars. Det er begrenset antall plasser.

Aftenens meny:

Skrei med tilbehør

Kakebord og kaffe

Prisen for middagen er kr. 400,- og inkluderer apéritif og kaffe. Drikke til maten tilbys underveis til en rimelig pris.


Legg merke til at årsmiddagen krever påmelding. Svar utbedes innen 5.3 til kontakt@festningsbyen.no eller 69322813. 


Obs! Begrenset antall plasser.
Årsmøteagenda i henhold til foreningens vedtekter: 1. Beretning over årets virksomhet 2. Revidert regnskap for siste år 3. Fastsettelse av kontingent for privatpersoner 4. Saker som er brakt frem for årsmøtet av styret eller andre av foreningens medlemmer 5. Valg

Alle medlemmer er velkomne!

14 views

© Foreningen Gamle Fredrikstad

  • Facebook B&W